uživo prijenosi

Pet 17.08.2018.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
15:30 WIT GEORGIA MARTVILI
16:00 UMRANIYESPOR ADANASPOR
16:00 METALLURG LI. FC DYNAMO BRYANSK
16:00 ENGLAND NETHERLAND
16:00 VOLGA U. FK ZENIT IZH.
16:00 TRAKTOR SALAVAT UFA
16:25 UMM SALAL AL AHLI DOHA
16:30 Fk Kolomna LENINGRADETS
17:00 SOKOL SARATOV TORPEDO M.
17:00 ACS PETROLUL 52 PANDURII TG JIU
17:00 HALEP S. BARTY A.
17:00 PÖXYT TOTE
17:00 ZNAMYA TRUDA DNEPR SMOLEN.
17:00 DOLGOPRUDNYI TEKSTILSHTIK
17:00 KVANT OBNINSK SATURN
17:00 SVITOLINA E. ANISIMOVA, AMANDA
17:30 TURKU PS VPS
17:30 HIFK 2 BK-46
17:30 FK TRAKAI-2 FK STUMBRAS KAUNAS B
18:00 CRACOVIA K. ZAGLEBIE
18:00 UNICORNS OF LOVE H2K
18:00 FC ARSENAL KIEV CHERNOMORETS
18:00 AL ITTIHAD SC ISMAILY
18:00 INVICTUS GAMING VGJ.THUNDER
18:00 EVIL GENIUSES FLYTOMOON
18:00 TEAM LIQUID MINESKI
18:00 TRANS NARVA VILJANDI JK TULEVIK
18:00 SLOVAN USTI ZIZKOV
18:00 HOROYA AC AS TOGO-PORT
18:15 KONTAVEIT A. BERTENS K.
18:20 HRADECKA L / MAKAROVA E KONTA J / OSTAPENKO J
18:30 FC KURESSAARE TARTU
18:30 DUKLA PRAHA SLOVACKO
18:30 ANZHI GAZOVIK O.
18:35 QATAR DOHA AL SAILIYA
18:45 MO BEJAIA KABYLIE
18:45 USM BEL ABBES BK OLYMPIC
18:45 KLEPAC A / MARTINEZ SANCHEZ M CHRISTIAN K / SANTAMARIA S
19:00 SONDERJYLLAND VENDSYSSEL FF
19:00 FC SCHALKE 04 SPLYCE
19:00 SIRIUS DALKURD FF
19:00 FALKENBERGS FF HALMSTAD
19:00 ODRA OPOLE GKS JASTRZEBIE
19:00 GKS TYCHY STOMIL
19:00 HOMBURG FSV MAINZ 05 II
19:00 HERTHA II OBERLAUSITZ
19:00 SK RAPID WIE. FC MARCHFELD DONAUAUEN
19:00 ALERHEILIGEN VST VOELKERMARKT
19:00 SK STURM GRA. DEUTSCHLANDS.
19:00 HEIMSTETTEN ROZENHAJM
19:10 SV RIED LIEFERING
19:10 BW LINZ SKU ERTL GLAS AMSTETTEN
19:10 NEUSTADT YOUNG VIOLETS FK AUSTRIA WIEN
19:10 AUSTRIA KL. FC WACKER INNSBRUCK II
19:10 FAC WIEN WATTENS
19:30 AACHEN WIEDENBRUCK
19:40 KVITOVA P. MERTENS E.
19:45 CHERNO MORE BEROE
20:00 FCO AJACCIO GRENOBLE FOOT 38
20:00 AUXERRE NANCY
20:00 LB CHATEAUROUX RED STAR 93
20:00 LE HAVRE CLERMONT
20:00 FC LORIENT VALENCIENNES
20:00 NIORT ORLEANS
20:00 PARIS AS BEZIERS
20:00 SOCHAUX BREST
20:00 GRONINGEN WILLEM II
20:00 GIANTS G2 ESPORTS
20:00 CADIZ ALMERIA
20:00 DINAMO Z. OSIJEK
20:00 DEBRECEN MTK
20:00 PSV II EINDHOVEN
20:00 NEC NIJMEGEN CAMBUUR
20:00 GO AHEAD UTRECHT II
20:00 RKC WAALWIJK TELSTAR
20:00 DORDRECHT HELMOND
20:00 VOLENDAM DEN BOSCH
20:00 GREMIO NOVORIZONTINO SP Gremio Osasco.
20:00 FERROVIARIA SP XV DE PIRACICABA SP
20:00 MUNCHEN BERN
20:00 PAVLYUCHENKOVA A / SEVASTOVA A HLAVACKOVA A / ZAHLAVOVA STRYCOVA B
20:05 AOYAMA S / MAROZAVA L BABOS T / MLADENOVIC K
20:15 GIRONA CF REAL VALLADOLID
20:30 ANDERLECHT MOESKROEN
20:30 MIEDZ LEGNICA KORONA KIELCE
20:30 STAL MIELEC BIELSKO BIALA
20:35 ABERYSTWYTH CARDIFF M.
20:45 REIMS LYON
20:45 TRABZON SIVASSPOR
20:45 BIRMINGHAM SWANSEA CITY
20:45 ATHLONE FINN HARPS
20:45 GALWAY UNITED FC LONGFORD TOWN
20:45 BRAY DUNDALK
20:45 DERRY CITY WATERFORD FC
20:45 LIMERICK SLIGO
20:45 WEHEN ST.PAULI
20:45 MAGDEBURG DARMSTADT
20:45 FC SCHWEINFURT 05 SCHALKE
20:45 NEWRY CITY AFC GLENAVON
20:45 NOTTS COUNTY YEOVIL
21:00 FNATIC ROCCAT
21:00 SHAMROCK BOHEMIANS D.
21:00 ESPERANCE SPORTIVE DE TUNIS AL AHLY CAIRO
21:00 SETIF MAZEMBE
21:30 CD AVES TONDELA
21:35 KREJ/SINI MERTENS E / SCHUURS D
22:00 MISFITS TEAM VITALITY
22:00 ALBACETE DEPORTIVO LA CORUNA
22:00 CA BORDJ BOU ARRERIDJ CONSTANTINE
22:00 DEPORTIVO MAIPU TEMPERLEY
22:15 BETIS LEVANTE
23:00 CRUZ AZUL PUEBLA FC
Sub 18.08.2018.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
00:00 TALLERES ROSARIO
00:15 LONDRINA PAYSANDU
00:30 EC Pinheiros America Esporte Clube
01:00 AUDAX ITAL. PALESTINO
01:30 VILLA NOVA CRB
02:00 NEWELL'S INDEPENDIENTE
02:00 VERACRUZ GUADALAJARA
02:00 POTROS MINEROS Z.
03:00 ATLANTE OAXACA
03:00 TAURO CHORILLO
04:00 ATLAS MORELIA
04:00 CD PETAPA MUNICIPAL
06:00 SOUTH HOBART LAUNCESTON CITY
07:30 CAMPBELLTOWN ADELAIDE CITY
08:00 UST TIGRESSES ADAMSON UNIVERSITY LADY FALCONS
09:00 FLOREAT SUBIACO
09:00 Western Pride. LIONS FC
10:15 PARDUBICE MFK CHRUDIM
11:00 FUNPLUS PHOENIX SNAKE ESPORTS
11:00 WESTERN PRID. REDLANDS UNI.
11:00 MITO HOLLYH. JEF UNITED
11:00 TOKYO VERDI OITA TRINITA
11:00 YOKOHAMA FC KAMATAMARE
11:00 VENTFORET KOFU EHIME
11:30 NIGATA II GEYLANG UTD
12:00 TOCHIGI SC FUKUOKA
12:00 OMIYA ARDIJA NIIGATA ALBIREX
12:00 YAMAGA M.ZELVIA
12:00 KANAZAWA OKAYAMA
12:00 RENOFA YAMAGUCHI KYOTO PURPLE
12:00 TOKUSHIMA YAMAGATA
12:00 DAEGU ULSAN
12:00 CS AEROSTAR BACAU CHINDIA T.
12:15 ACADEMICA FC PACOS FERREIRA
13:00 FK AUDA BFC DAUGAVPILS
13:00 WOLFSBURG II NORDERSTEDT
13:00 HIK SKOVSHOVED IF
13:30 CARDIFF CITY NEWCASTLE
14:00 MAARDU LINNAMEESKOND FLORA II
14:00 SC GROBINA Fk Smiltene
14:00 NURNBERG II MEMMINGEN
14:00 MANNHEIM FREIBURG II
14:00 VERL WUPPERTALER
14:00 SV LIPPSTADT 08 1. FC KAAN-MARIENBORN
14:00 TV HERKENRATH BONNER
14:00 MARIENLYST B93
14:30 FC RIPENSIA TIMISOARA ACS POLI TIMISOARA
15:00 LENS TROYES
15:00 KAMPALA CITY COUNCIL FC TOWNSHIP ROLLERS FC
15:00 MBABANE SWALLOWS ZESCO UNITED
15:30 SV RÖDINGHAUSEN DINAMO DR.
15:30 ELVERSBERG WOLFSBURG
15:30 WOR.WORMS WERDER
15:30 DROCHTERSEN BAYERN
15:30 K'LAUTERN HOFFENHEIM
15:30 1 CFR PFORZHEIM LEVERKUSEN
15:30 SSV ULM 1846 EINTR.FRANKF.
15:30 HATAYSPOR KARDEMIR
16:00 EVERTON SOUTHAMPTON
16:00 LEICESTER WOLVERHAMPTON WANDERERS
16:00 TOTTENHAM FULHAM FC
16:00 WEST HAM BOURNEMOUTH
16:00 LEEDS ROTHERHAM
16:00 MILLWALL FC DERBY
16:00 READING BOLTON
16:00 SHEFFIELD UNITED NORWICH
16:00 WEST BROMWICH ALBION QPR
16:00 WIGAN NOTT.FOREST
16:00 FC LVIV SHAKHTAR
16:00 HULL BLACKBURN
16:00 IPSWICH ASTON VILLA
16:00 BRISTOL CITY MIDDLESBOR.
16:00 INTER TURKU KUPS
16:00 PETERHEAD FC CLYDE
16:00 COVENTRY PLYMOUTH ARGYLE
16:00 PETERBOROUGH LUTON TOWN
16:00 PORTSMOUTH FC OXFORD
16:00 WALSALL GILLINGHAM
16:00 WYCOMBE WANDERERS BRISTOL ROV.
16:00 PORT VALE CRAWLEY TOWN
16:00 STEVENAGE MORECAMBE
16:00 CRUSADERS LINFIELD
16:00 GLENTORAN COLERAINE
16:00 INSTITUTE FC WARRENPOINT
16:00 BRAINTREE HAVANT & WATERLOOVILLE FC
16:00 HARTLEPOOL UNITED MAIDENHEAD UNITED
16:00 LEYTON ORIENT BOREHAM WOOD
16:00 EASTBOURNE CHIPPENHAM
17:00 SALZBURG TSV HARTBERG
17:00 MATTERSBURG WOLFSBERGER
17:00 GUINGAMP PSG
17:00 FC WACKER INNSBRUCK ST.POLTEN
17:00 GIANTS SPLYCE
17:00 CD SAN LUIS U.ESPANOLA
17:00 LIBEREC BOHEMIANS 05
17:00 ZLIN TEPLICE
17:00 M.BOLESLAV SFC OPAVA
17:00 ASTRA GIURGIU CALARASI
17:00 FERENCVAROS PAKSI
17:30 BOTEV PLOVDIV LOK.PLOVDIV
17:30 CHAVES PORTIMONENSE SC
18:00 LOKEREN STANDARD
18:00 WISLA PLOCK ARKA GDYNIA
18:00 FC SCHALKE 04 H2K
18:00 CHIEVO JUVENTUS
18:00 AFC UNITED JONKOPINGS SODRA
18:00 DINAMO T. SAMTREDIA
18:00 CELJE TRIGLAV KRANJ
18:00 PIEDADE SP.COVILHA
18:00 PORTO II FARENSE
18:00 KRASNODAR SPARTAK M.
18:15 BURSASPOR KAYSERISPOR
18:15 CELTA ESPANYOL
18:15 DEFENSA JUST. ATL.TUCUMAN
18:15 OSMANLISPOR FK GIRESUNSPOR
18:30 CHELSEA ARSENAL
18:30 NAC BREDA DE GRAAFSCHAP
18:30 VVV VENLO AJAX
18:30 DYNAMO KYIV OLEKSANDRIA
18:30 PRESTON STOKE CITY
18:30 ERNDTEBRUCK HAMBURGER
18:30 ERCGEBIR.AUE MAINZ
18:35 AL KHURAITIAT AL ARABI DOHA
19:00 MISFITS ROCCAT
19:00 ELCHE GRANADA CF
19:00 CUKARICKI FK PROLETER NOVI SAD
19:00 ZILINA SKF SERED
19:00 ZEMPLIN SENICA
19:00 PODBREZOVA ZLATE MORAVCE
19:00 SLAVIA PRAHA JABLONEC
19:30 LUGO CF MALAGA
19:30 UJPEST MEZOKOVESD
19:30 HONVED VIDEOTON
20:00 SC AMIENS MONTPELLIER
20:00 CAEN NICE
20:00 DIJON NANTES
20:00 MONACO LILLE
20:00 RENNES ANGERS
20:00 CERCLE BRUGGE ZULTE-WAREGEM
20:00 WAAS.BEVEREN ST.TRUIDEN
20:00 FNATIC UNICORNS OF LOVE
20:00 ANTOFAGASTA U.LA CALERA
20:00 BOTEV VRATSA ETAR 1924 VELIKO TARNOVO
20:00 ALUMINIJ RUDAR V.
20:00 BOAVISTA BENFICA
20:00 VOZDOVAC FK DINAMO VRANJE
20:00 VOJVODINA BACKA P.
20:00 MLADOST LUC. FK ZEMUN
20:00 CA ATENAS DE SAN CARLOS LIVERPOOL M.
20:00 DANUBIO WANDERERS
20:15 VILLAREAL SOCIEDAD
20:30 KORTRIJK OOSTENDE
20:30 GORNIK LECH.GDANSK
20:30 ALCORCON SPORTING GIJON
20:30 BANFIELD GIMNASIA LP
20:30 LAZIO NAPOLI
20:30 TUBIZE ROESELARE
20:30 TEREK RUBIN
20:45 FORTUNA SITTARD PSV
20:45 HERACLES ADO DEN HAAG
20:45 ANTALYA KONYASPOR
20:45 YENI MALATYASPOR FENERBAHCE
20:45 COBH RAMBLERS UCD
20:45 ALTINORDU GENCLERBIRLIGI SK
21:00 G2 ESPORTS TEAM VITALITY
21:00 SAHEL PRIMEIRO DE AGOSTO
22:00 SEATTLE LOS ANGELES
22:00 CORDOBA NUMANCIA
22:00 SPORTING SETUBAL
22:15 BARCELONA ALAVES
22:30 UNIVERS.CHILE O'HIGGINS
22:45 ARGENTINOS J. GODOY CRUZ
23:00 ECHO FOX TEAM LIQUID
23:15 REAL POTOSÍ GUBIRA
23:30 RB BRASIL RIO CLARO
Ned 19.08.2018.
Vrijeme Domaćin Gost Live PbP
00:00 100 THIEVES CLOUD9
00:00 CORINTHIANS GREMIO
00:00 SAMPAIO CORR. GUARANI SP
00:00 CRUZ AZUL LEON
00:00 ZACATEPEC TAPACHULA
00:30 AMERICA DE CALI ATL.NACIONAL
01:00 PHILADELPHIA NY CITY
01:00 VANCOUVER NEW YORK
01:00 OPTIC GAMING TEAM SOLOMID
01:00 EVERTON CD HUACHIPATO
01:00 RIVER PLATE BELGRANO
01:00 GUARANI ASUN. SOL AMERICA
01:00 ATLETICO INDEPENDIENTE Alianza Fc
01:30 MONTREAL CHICAGO
02:00 DALLAS MINNESOTA UNITED FC
02:00 GOLDEN GUARDIANS FLYQUEST
02:00 PACHUCA LOBOS B.U.A.P.
02:00 CELAYA SAN LUIS
02:45 BUKARAMANGA DEP.TOLIMA
03:00 HOUSTON SALT LAKE
03:00 COUNTER LOGIC GAMING CLUTCH GAMING
03:00 SPORT HUANC. ALIANZA LIMA
04:00 NECAXA PUEBLA
04:00 QUERETARO AMERIKA
04:05 HEREDIANO AD MUNICIPAL GRECIA
04:06 MONTERREY PUMAS UNAM
06:00 CONSADOLE SAPPORO TOKYO
06:00 CLARENCE UNITED FC Kingborough L.
08:00 VICI GAMING INVICTUS GAMING
08:00 HEIDELBERG MELBOURNE S.
10:00 OLYMPIC FC SUNSHINE COA.
10:30 SV LAFNITZ HORN
11:00 SHIMIZU S-PULSE URAWA RD
11:00 NAGOYA GE SANGAN
11:00 V-VAREN NAGASAKI CEREZO OSAKA
11:00 GIFU KUMAMOTO
11:00 M'GLADBACH J SCHALKE J
11:30 KASHIMA A. YOKOHAMA F.M.
11:30 BALESTIER ARMED FORCES
12:00 HELSINKI PS KEMI
12:00 VEGALTA SEND. GAMBA OSAKA
12:00 BELLMARE S. VISSEL KOBE
12:00 JUBILO IWATA KASHIWA R.
12:00 HIROSHIMA KAWASAKI F.
12:00 NORDSJAELLAND VEJLE BK
12:00 SEOUL JEONBUK M.
12:00 GANGWON FC INCON JUN.
12:15 UTRECHT ZWOLLE
13:00 WOLFSBURG J HAMBURGER SV
13:30 BERLINER AK BISCHOFSWERDAER FV 1908
13:35 GUANGZHOU TIANJIN QUANJIAN
14:00 RANDERS HOBRO IK
14:00 M'GLADBAH II DUSSELDORF II
14:00 RW ESSEN KOLN II
14:00 SV GROEDIG SEEKIRCHEN
14:00 UNIV.CLUJ ACS ENERGETICIANUL

uključi se i igraj uživo

Prijenosi uživo, više od 5000 događaja na www.germaniasport.hr

Volite li gledati nogomet, tenis ili košarku? Televizije nisu u mogućnosti da u svojem programu prenesu sve zanimljive sportske događaje. GERMANIA SPORT je svim registriranim igračima www.germaniasport.hr omogućila uslugu – prijenos uživo više od 5.000 sportskih događaja uz klađenje uživo.

Video prijenos uživo odabrane utakmice daje vam mogućnost da neposredno pratite i svoju igru kada se kladite uživo. Samo nekoliko klikova i možete napraviti listić iz široke ponude događaja klađenja uživo Germania Sport kladionice.

Kada se prijavite na našu internet stranicu, kliknite na opciju klađenje uživo. Svaki događaj koji nudimo u video prijenosu označen je sličicom televizora, a događaji s tekstualnim prijenosom ikonicom “PbP”.

U svakom trenutku trajanja sportskog događaja igrajte na detalje kao što su – hoće li doći do promjene rezultata, tko će dati sljedeći gol ili tko će pobijediti u ostatku susreta i druge igre. Nemojte si dozvoliti da na kraju utakmice kažete: „Znao sam da će se to dogoditi, lijepo se vidjelo u prijenosu!“

Pripremili smo više od 5.000 sportskih događaja sa prijenosom uživo (live stream) uz klađenje uživo preko Germania Sport internet stranice. Ako pratite nogomet, tenis ili košarku, možete pronaći svoj omiljeni sport kroz video-prijenos koji šaljemo direktno na računalo putem kojeg ste pristupili stranici www.germaniasport.hr. Dovoljno je da budete ulogirani na našu interenet stranicu i vaša igra može početi.

Svaki sportski događaj spreman za praćenje uživo dostupan je i u ponudi klađenja uživo. Budite pripremljeni, izaberite događaje koje želite pratiti i isplanirajte svoje vrijeme. Prijenos uživo ne može čekati!

GERMANIA SPORT – Kladionica koja daje više i na Internetu.

Ova web stranica koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića možete kontrolirati i prilagođavati u vašem web pregledniku. Saznaj više

SLAŽEM SE